Багрові ріки 2. Янголи апокаліпсу 2004

Капітан П’єр Німан – поліцейський. До біса хороший поліцейський. Один з кращих. Його робота потрібна в особливих випадках. Він розумний і хоробрий, за словом в кишеню не полізе. Він любить працювати один, але часто йому потрібний напарник, а то і два. Він ненавидить собак, але має свою власну – йоркширського тер’єра.
Йому доставляє радість віддати по заслугах бандитам і вбивцям, тим паче, що вони вірять в свою безкарність, поки не перейдуть дорогу П’єру Німану. Німан розслідує справу про людину, замуровану в стіну із загадковими знаками. В цей час Реда, молодий капітан поліції, знаходить біля дверей церкви напівмертвого двійника Ісуса Хріста. Реда вважає, що ця історія якось пов’язана з розслідуванням Німана, учнем якого він був в поліцейській школі.
У окрузі продовжуються вбивства: таємничі ченці, що володіють надприродною силою, вбивають випадкових стрічних і зникають безслідно.

Жанр: трилер, бойовик, кримінальний, детектив
Тривалість: 01:39:05
Країна: Франція, Італія, Великобританія
Кіностудія / кінокомпанія: Studio Légende
Режисер: Олів’є Даан / Olivier Dahan
У ролях: Жан Рено /Jean Reno/, Бенуа Мажимель /Benoit Magimel/, Крістофер Лі /Christopher Lee/, Каміль Натта /Camille Natta/, Джонні Холлідей /Johnny Hallyday/, Габріель Лазур /Gabrielle Lazure та ін.

Багрові ріки 2. Янголи апокаліпсу (2004) cкріншоти з фільму

Відсутні

Багрові ріки 2. Янголи апокаліпсу 2004 — дивитись онлайнДивитись Багрові ріки 2. Янголи апокаліпсу (2004) онлайн, Дивитись онлайн Багрові ріки 2. Янголи апокаліпсу (2004) безкоштовно, Дивитись Багрові ріки 2. Янголи апокаліпсу (2004) без реєстрації