benghazi1_550

Загострення політичної ситуації в Лівії все зростає і в 2012 році радикальні настрої переповнюють всю країну. У чергову річницю страшного теракту в США 11 вересня бойовики вирішують зробити пам’ятне вбивство. Зробити це вони збираються в такий спосіб – напередодні зазначеної дати провести захоплення посольства Сполучених штатів у Бенгазі і вбити американського посла і все його оточення. Однак при плануванні нової терористичної атаки злочинці не оцінили можливості і сили свого супротивника… Як виявилося, кільком досвідченим агентам американських спецпідрозділів було запропоновано залишитися в Лівії через наростаюче занепокоєння щодо безпеки деяких співвітчизників і військових корпусів в країні, де розгортаються революційні настрої. Шестеро кращих фахівців працюють під прикриттям і нічим не видають себе. Однак, коли посольство опиняється в небезпеці, чоловіки приймають рішення не слідувати наказу згори, який забороняє їм іти на штурм будівлі без крайньої на те потреби, а відправляються на небезпечну операцію, яка може стати останньою в їх житті.

Жанр: екшн, драма, трилер
Тривалість: 02:24:30
Країна: США
Кінокомпанія: Bay Films, Dune Films, 3 Arts Entertainment
Режисер: Майкл Бей
Актори: Пейман Моааді, Метт Летчер, Алексія Бальер, Девід Костабайл, Домінік Фумуса, Макс Мартіні, Пабло Шрайбер, Девід Денман, Джон Красінскі, Джеймс Бедж Дейл та інші.

13 годин: Таємні воїни Бенгазі (2016) cкріншоти з фільму


vlcsnap-2015-04-30-15h32m47s146

13 годин: Таємні воїни Бенгазі (2016) — дивитись онлайнТакож ви можете скачати даний фільм через торрент та переглянути його в більш високій якості (BDRip, розмір кадру: 720×304; бітрейт: 1702 кб/с)

Завантажити

Розмір: 2.18 GB


Дивитись “13 часов: Тайные солдаты Бенгази 2016″ онлайн, Смотреть фильм 13 часов: Тайные солдаты Бенгази (2016) безкоштовно, Дивитись “13 часов: Тайные солдаты Бенгази” (2016) в хорошем качестве онлайн українською мовою