Засновник 2016

Син чеських емігрантів Рей Крок рано дізнався, що таке бідність. Його батько довго намагався налагодити бізнес в Америці, але «Велика депресія» розорила багатьох. Чеський емігрант не став винятком. Після банкрутства у батька Рея стався нервовий зрив, який став причиною його швидкої смерті. Тому довгий час займатися підприємництвом Рей навіть не думав.
Він підробляв музикантом, потім агентом з нерухомості, комівояжером, і до п’ятдесяти років Крок, ніде не добившись особливих успіхів, продавав паперовий посуд і міксери в придорожні кафе…
І ось, доставляючи замовлення в один із закладів, Рей знайомиться з його господарями – братами Макдональд. Сподіваючись перетворити їх на постійних замовників, чех заводить з ними дружні стосунки, і ті, у відповідь, показують йому своє кафе, вихваляючись успіхом. Крок відразу вловив, в чому фішка їх закладу – в швидкому обслуговуванні і чіткому дотриманні регламенту.
За загально прийнятими правилами, відвідувачі кафе чекають замовлення протягом півгодини, а у Макдональдів замовлення готове вже через кілька секунд, тому відвідувачів завжди вистачало. Побачивши в мережі такого формату величезний потенціал, Рей запропонував братам зайнятися продажем франшиз на бізнес по всій країні. Але ті виявилися не готові до такої масштабної акції, і продавець міксерів вирішив взятися за справу сам.
Заклавши все своє майно, він почав скуповувати ділянки під ресторани швидкого обслуговування, і незабаром вони відкривалися один за іодним. Рей особисто контролював всі процеси, аж до навчання персоналу. Поступово він повністю викупив право на бренд Макдональд і успішно продавав франшизи навіть в інші країни.
Через двадцять років, мільярдер і засновник найчисленнішої мережі ресторанів швидкого обслуговування придбав власну бейсбольну команду. Рей Крок, зламавши соціальні рамки і стереотипи, довів, що почати свою справу можна в будь-якому віці.

Жанр: біографічний
Тривалість: 01:55:20
Країна: США
Кінокомпанія: FilmNation Entertainment, Weinstein Company, The, Faliro House Productions
Режисер: Джон Лі Генкок
Актори: Джон Керролл Лінч, Патрік Вілсон, Лора Дерн, Нік Офферман, Майкл Кітон та інші.

Засновник / The Founder (2016) - cкріншоти з фільму

Засновник / The Founder (2016) — дивитись онлайнТакож ви можете скачати даний фільм через торрент та переглянути його в більш високій якості (BDRip, розмір кадру: 1280×536; бітрейт: 1634 кб/с)

Завантажити

Розмір: 2.04 GB


Дивитись “Основатель” 2015 онлайн, Смотреть фильм Основатель (2016) безкоштовно, Дивитись Засновник (2017) в хорошем качестве онлайн українською мовою