no-escape_550

Вони – звичайна американська сім’я. В силу деяких особистих обставин, героям доводиться переїхати на постійне місце проживання в одну з азіатських країн. Облаштування не зайняло багато часу. Добре йшли справи й з новими знайомствами та влаштуванням дітей у школу. Але мирному небі над головою приходить кінець. Місцеві жителі різко стають незадоволені кампаніями європейських країн проти них і починаються гоніння іноземців, які оселилися в цій місцевості. Головний герой намагається знайти вихід з положення, врятувати дружину і дітей, але тепер це не так просто зробити – на кожному кроці на них чекають гоніння та смерть. Батько сімейства розуміє, що ще трохи – і вони самі стануть жертвами… Більше всього іншого його хвилює реакція дочки на те, що відбувається – дівчинка ніби не вірить, що це не страшний сон, а жорстока реальність. Він – чоловік, він – батько і він зобов’язаний знайти вихід з положення, чого б йому це не коштувало. Навіть якщо доведеться віддати своє життя або зрадити тих, з ким ще недавно він сидів за одним столом і розділяв трапезу, адже тепер на першому місці – врятувати свою сім’ю.

Жанр: екшн, трилер
Тривалість: 01:43:07
Країна: США
Кінокомпанія: Brothers Dowdle Productions, Living Films, Bold Films
Режисер: Джон Ерік Даудл
Актори: Метт Олінік, Стефан Кінґ, Мікайла Френд, Байрон Ґібсон, Супхорнапхат Енні Дженселіус, Бартелемі Сон, Джон Ґолдні, Дуанґ Мейдорк, Нопханд Буньян, Канарпат Фінтіянґ, Сахаяк Бунсанакіт, Танапол Чуксріда, Стерлінґ Джерінс, Чатчаваі Камонсакпітак, Лейк Белл, Пірс Броснан, Овен Вілсон та інші.

Виходу немає / No Escape (2015) cкріншоти з фільму

Виходу немає / No Escape (2015) — дивитись онлайнТакож ви можете скачати даний фільм через торрент та переглянути його в більш високій якості (BDRip, розмір кадру: 720 x 384; бітрейт: 1818 кб/с)

Завантажити

Розмір: 1.45 GB


Дивитись “Немає виходу 2015″ онлайн, Смотреть фильм Переворот (2015) безкоштовно, Дивитись “Выхода нет” (2015) в хорошем качестве онлайн українською мовою