3 вересня о 22:30 на телеканалі “1+1″ стартує авторський проект Ольги Фреймут – реаліті-шоу “Інспектор Фреймут”. У ньому ведуча, відома поборниця прав споживачів, перевірятиме популярні заклади громадського харчування.

“Справу свого життя та своє покликання відтепер я реалізовуватиму в ролі інспектора. Зі мною моя команда – сміливі однодумці, принципові та неупереджені. Ми працюємо над досягненням спільної мети: покращенням української сфери обслуговування, прищеплюванням справедливого ставлення до відвідувачів, підвищенням самооцінки кожного українця і навіть нації в цілому” – розповідає Ольга.

Проект “Інспектор Фреймут” матиме народний характер: ведуча разом з командою керуватимуться думкою глядачів каналу “1+1″ та їхніми побажаннями щодо інспекцій закладів громадського харчування. Девіз “Інспектора Фреймут” – перевірка на совість.

“Нині зміни на краще потрібні в усіх сферах, і починати треба з себе. Ми перфекціоністи, тому пройшли з командою спеціалізовані майстер-класи. З новим досвідом та з незмінною неупередженістю ми провели інспекції не лише в Україні та у відомих європейських закладах. Ми будемо не тільки впроваджувати досвід наших сусідів, а й продемонструємо переваги власної ресторанної культури. Адже нам, українцям, є чим пишатися” – вважає Ольга Фреймут.

Жанр: Розважальне шоу
Тривалість: ~01:20:00
Країна: Україна
Телеканал: 1+1

Інспектор Фреймут (2014) cкріншоти з фільму

Відсутні

Інспектор Фреймут 2014 — дивитись онлайн


Інспектор Фреймут 1 сезон 1 випуск (Київ)

Інспектор Фреймут 1 сезон 2 випуск (Львів)

Інспектор Фреймут 1 сезон 3 випуск (Одеса)

Інспектор Фреймут 1 сезон 4 випуск (Дніпропетровськ)

Інспектор Фреймут 1 сезон 5 випуск (Івано-Франківськ)

Інспектор Фреймут 1 сезон 6 випуск (Одеса 2)

Інспектор Фреймут 1 сезон 7 випуск (Карпати)

Інспектор Фреймут 1 сезон 8 випуск (Кривий Ріг)

Інспектор Фреймут 1 сезон 9 випуск (Київ) 2

Інспектор Фреймут 1 сезон 10 випуск (Вінниця)

Інспектор Фреймут 1сезон 11 випуск (Полтава)

Інспектор Фреймут 1 сезон 12 випуск (Харків)


Дивитись Інспектор Фреймут (2014) онлайн, Дивитись онлайн Інспектор Фреймут (2014) безкоштовно, Дивитись Інспектор Фреймут (2014) без реєстрації