Психопат викрадає і вбиває молодих жінок по всьому Середньому Заходу Америки. ФБР, упевнене в тому, що всі злочини вчинені однією і тією ж людиною, доручає агенту Кларіссі Стерлінг зустрітися з ув’язненим-маніяком, який міг би пояснити слідству психологічні мотиви серійного вбивці і тим самим вивести на його слід.

Ув’язнений, доктор психіатрії Ганнібал Лектер, відбуває покарання за вбивства і канібалізм. Він згоден допомогти Кларіссі лише в тому випадку, якщо вона пригостить його хвору уяву подробицями свого складного особистого життя. Такі двозначні відносини не тільки породжують в душі Кларісси внутрішній конфлікт, але й зіштовхують її обличчям до обличчя зі схибленим до геніальності вбивцею.

Втілення диявола настільки сильно, що їй може не вистачити мужності і стійкості, щоб зупинити його …

Жанр: трилер
Тривалість: 01:58:31
Країна: США
Кіностудія / кінокомпанія: Orion Pictures Corporation, Strong Heart/Demme Production
Режисер: Джонатан Демме (Jonathan Demme)
У ролях: Ентоні Гопкінс (Anthony Hopkins), Джоді Фостер (Jodie Foster), Скот Ґлен (Scott Glenn), Тед Лівайн (Ted Levine), Брук Сміт (Brooke Smith), Ентоні Гілд (Anthony Heald), Кесі Леммонс (Kasi Lemmons), Кріс Ісаак (Chris Isaak) та ін.

Мовчання ягнят (1991) cкріншоти з фільму

Мовчання ягнят 1991 — дивитись онлайн
Дивитись Мовчання ягнят (1991) онлайн, Дивитись онлайн Мовчання ягнят (1991) безкоштовно, Дивитись Мовчання ягнят (1991) без реэстрації