Серіал оповідає про правління султана Сулеймана Пишного і його пристрасної любові до української красуні Роксалани. Згідно з канонами ісламської віри, султан міг мати чотирьох законних дружин і стільки наложниць, скільки зможе утримувати. При цьому, діти першої дружини ставали спадкоємцями престолу. Роксолана ще дівчинкою була захоплена в полон і переправлена ​​до Стамбулу, де візир Ібрагім-паша подарував її султанові. Шляхом інтриг, підкупу і вмілого зваблювання українська красуня стала дружиною султана. Після прийняття ісламу вона отримала ім’я Хюррем. Сулейман звів Роксолану в ранг головної дружини, і називав її не інакше як «милої серцю».

Роксолана була не тільки майстерною коханкою, але й розумною, цікавою співрозмовницею, добре розбирається в мистецтві і державних справах. Щоб реалізувати свої амбіції в султанаті, Хюррем усувала всіх, хто міг їй у цьому перешкодити. В основу сценарію лягло кілька історичних романів і середньовічних документів.

Жанр: драма, історичний, біографічний
Тривалість: 1 серія: 45:00 (цілком серій: 24)
Країна: Туреччина
Кіностудія / кінокомпанія: TIMS Productions
Режисер: Дурул Тайлан, Ягмур Тайлан
У ролях: Небахат Чехре, Окан Ялабик, Сельма Ергеч, Халіт Ергенч, Філіз Ахмет та ін.
Сезони:
Величне століття. Роксолана 2 сезон
Величне століття. Роксолана 3 сезон
Величне століття. Роксолана 4 сезон

Величне століття. Роксолана 1 сезон (2011) cкріншоти з телесеріалу


Величне століття. Роксолана 1 сезон (2011) — дивитись онлайн25 серія — у 2 сезоні


Дивитись Величне століття. Роксолана 1 сезон (2011) онлайн, Дивитись онлайн Величне століття. Роксолана 1 сезон (2011) безкоштовно, Дивитись Величне століття. Роксолана 1 сезон (2011) без реэстрації