«Ви хочете поговорити про це?» – Таке питання частенько звучить з вуст кінематографічних мозгоправов. Можливо, ми почуємо, як його задає Стенлі Туччі – актор отримав роль психіатра у фільмі Девіда Йетса «Твій голос у мене в голові», де головна жіноча роль закріплена за Еммою Уотсон.

Фільм заснований на однойменних мемуарах британської журналістки і сценаристки Емми Форрест. Життя в Нью-Йорку, обтяжена моральними проблемами і ризикованими витівками, обертається для героїні найсильнішої депресією, доводить до спроби самогубства. Однак Форрест знайомиться з лисіючим, але оптимістичним 53-річним психіатром, чиї поради допомагають їй відступити від небезпечної межі. Ледве Емма встигає звикнути до свого ментора, як він помирає, і тепер їй самій доведеться справлятися з усіма своїми проблемами.

«Твій голос у мене в голові» – перший фільм Йетса після франшизи «Гаррі Поттер». Раніше студія Warner хотіла запросити на роль психіатра Джорджа Клуні або Тома Хенкса, але у результаті роль відійшла Стенлі Туччі. За словами інсайдерів, ця роль може допомогти акторові отримати другу номінацію на «Оскар».

Зйомки фільму почнуться влітку цього року.

Стенлі Туччі зараз можна бачити в ролі ексцентричного ведучого в антиутопії «Голодні ігри». Навесні 2013-го Туччі з’явиться в багатомільйонному проекті Брайана Сінгера «Джек – підкорювач велетнів».