Голлівуд вже брав в оборот японську мангу «Самотній вовк і вовченя» – вона послужила натхненням для Макса Аллана Коллінза, автора графічного роману, що ліг в основу драми «Проклятий шлях». Але тільки зараз компанія Kamala Films придбала права на безпосередню екранізацію манги. Режисерське крісло запропоновано постановнику останніх «Форсажі» Джастіну Ліну.

Дія «Самотнього вовка і вовченя» розвивається в Японії періоду Едо (1603-1868). Головний герой манги – Огамі Ітто, особистий кат сьогуна. Одного разу Ітто повертається додому і виявляє, що його дружина Адзамі і слуги вбиті, а в живих залишився тільки маленький син Дайгоро. Вбивство було організовано кланом Ягю, чий лідер мріє захопити владу в країні. Огамі Ітто підставляють за нібито планування замаху на сьогуна, так що герой змушений ховатися.

Батько пропонує синові вибір – кульку або меч. У першому випадку однорічний Дайгоро відправився б услід за матір’ю, але дитина вибирає меч. Відтепер йому призначений шлях роніна, самурая без сюзерена. Ітто і син стають «демонами» – мандрівними найманими вбивцями, що присягнувся знищити клан Ягю і помститися за смерть Адзамі і ганьба Ітто.

Сценарій до фільму пишуть Девід Уебб Піплз і Джанет Піплз. Разом вони працювали над фантастикою Террі Гілліама «12 мавп», а Девід Піплз працював над такими картинами, як «Той, що біжить по лезу», «Леді-яструб» і «Солдат».

Джастін Лін зараз зайнятий розробкою бойовика «Форсаж 6».