Актор Джозеф Гордон-Левітт вже є автором трьох короткометражок, а тепер готується і до повноцінного режисерського дебюту за власним сценарієм. Його поки безіменна стрічка розповість про дамському угодника, такому сучасному Дон Жуана, який стає на шлях поважності.

І постановник-новачок вже отримав в свій проект Скарлетт Йоханссон. Виробництво стрічки буде здійснюватися через власну компанію актора hitRecord Films, а також Voltage Pictures і Ram Bergman Productions.

Проект запускається в квітні. Можливо, що в стрічці буде ще одна важлива жіноча роль, але для неї поки актриса не підібрана. Примітно, що сама Скарлетт Йоханссон теж готується до повнометражного режисерського дебюту – екранізації «Літнього круїзу» Трумена Капоте.

Джозефа Гордон-Левітт в цьому році глядачі зможуть побачити в стрічці Девіда Кепп «Термінова доставка», а також в картині Крістофера Нолана «Темний лицар: Відродження легенди». Примітно, що Йоханссон в поточному році теж задіяна в масштабному кінокоміксі, «Месниках» Джосс Уідон.