Зірка «Начала» і «500 днів літа» Джозеф Гордон-Левітт додав до акторського складу свого режисерського дебюту ще одну знаменитість. Джуліанна Мур складе компанію Скарлетт Йоханссон у фільмі, який на сьогоднішній день поки не має назви.

Сценарій картини Гордона-Левітта циркулював по Голлівуду деякий час тому під назвою «Пристрасть Дон Жуана», але воно навряд чи з’явиться на постерах, оскільки є робочим.

Джозеф гратиме головну роль, причому майбутній режисер повідомив сайту Deadline наступне: «Я написав для себе обладнаний роль. Глядачі не очікують побачити мене в такому амплуа ». У власному фільмі Гордон-Левітт з’явиться в образі сучасного Дон Жуана, який намагається змінитися і перестати бути самозакоханим козлом. Інші деталі сюжету поки не розголошуються.

Джуліанна Мур зіграє свого роду наставницю головного героя. Яка роль призначена Скарлетт Йоханссон – невідомо.

Режисерський дебют Джозефа Гордона-Левітта продюсує Ніколя Картьє, серед фільмів якого «Повелитель бурі» і «Кілер Джо» Вільяма Фрідкіна.

Останній раз Джуліанна Мур з’являлася на великому екрані в комедії «Ця – безглузда – любов». У Штатах на каналі HBO з великим успіхом пройшла політична драма «Гра змінилася», де актриса зіграла Сару Пейлін, губернатора штату Аляска і кандидата на пост віце-президента США. В цьому році у Мур заплановані зйомки в голлівудському дебюті Сергія Бодрова «Сьомий син». 6».