Перед вами – бурхливе протистояння кота і трьох тарганів в мультфільмі “Оггі та кукарачі”, створеному в кращих традиціях золотого століття американської мультиплікації. Але цього разу жертва не миша і не канарка, а сам кіт. Його мучителі відносяться до наймерзеннішої, найпліднішої і самої живучої породи живих істот – тарганом.
Незалежно від часу, місця і ситуації цей доброзичливий і дипломатичний товстий кіт буде постійною жертвою цих невтомних агресорів. Але як в будь-якому мультфільмі, що поважає себе, все завжди добре завершується, і врешті-решт Оггі зуміє пройти через всі ці суворі випробування.. Але тільки до наступного епізоду!

 

Жанр: кінокомедія, мультиплкація
Тривалість: 22хв. (кожен епізод)
Країна: Франція, Канада
Кіностудія / кінокомпанія: Touchstone Television
Режисер: Олівер Жан Марі (Olivier Jean Marie)
У ролях: Тері Хетчер, Фелісіті Хаффман, Марсія Кросс, Єва Лонгорія, Рікардо Чавіра, Ніколетт Шерідан, Бренда Стронг, Джеймс Дентон, Шейн Кінсман, Стівен Калп та ін.

Оггі та кукарачі (1998) — дивитись онлайн
 

Оггі та кукарачі 1 серіяОггі та кукарачі 2 серіяОггі та кукарачі 3 серіяОггі та кукарачі 4 серіяОггі та кукарачі 5 серіяОггі та кукарачі 6 серіяОггі та кукарачі 7 серіяОггі та кукарачін 8 серіяОггі та кукарачі 9 серіяОггі та кукарачі 10 серіяОггі та кукарачі 11 серіяОггі та кукарачі 12 серіяОггі та кукарачі 13 серіяДивитись Оггі та кукарачі (1998) онлайн, Дивитись онлайн Оггі та кукарачі (1998) безкоштовно, Дивитись Оггі та кукарачі (1998) без реєстрації