77661576-d2dcc2b9

Освітній мультсеріал канадського виробництва для дітей дошкільного віку, створений за мотивами книг Крістін Леро з ілюстраціями Елен Деспуто. Показ на телебаченні було розпочато в 1998 році.
Головний герой – непосидючий чотирирічний хлопчик, який вивчає навколишній світ і кожен день виявляє щось нове і цікаве. Основними персонажами мультфільму, крім Каю, є його молодша дворічна сестричка Роузі, його батьки і бабуся з дідусем, друзі Лео, Клементина і Сара, а також кіт на ім’я Гілберт. Крім того, у Каю є плюшевий ведмедик Тедді і іграшковий динозаврик Рекс…
У кожній серії цей милий малюк знайомиться з чимось незнайомим, вчиться боротися зі своїми страхами і бути терплячим, дізнається про те, що значить бути хорошим другом і братом, а також про важливість взаємодопомоги. В силу свого юного віку Каю любить побешкетувати та іноді може кого-небудь образити. Однак після того, як він усвідомлює, що вчинив недобре, він відразу ж просить вибачення у того, перед ким завинив, і більше подібного не повторює.
Вся інформація в мультфільмі подається в простій, зрозумілій і ненав’язливій формі, що робить його ідеальним для перегляду навіть найменшими глядачами.

Жанр: мультсеріал
Тривалість: 1-ша серія – 4 хв 21 секунда, всьго серій – 56
Країна: Франция, Канада
Кінокомпанія: LStar Capital, Sony Pictures Animation, Columbia Pictures
Режисер: Nick Rijgersberg, Jean Pilotte
Ролі озвучували: Полін Літл, Брін Маколі, Энн Бовейрд, Дженніфер Сегін, Жаклін Лінецкі та інші.

Каю / Кайю / Caillou 2-й сезон cкріншоти з мультфільму

vlcsnap-2015-04-30-15h32m42s97

vlcsnap-2015-04-30-15h32m47s146

vlcsnap-2015-04-30-15h32m47s146

Каю / Кайю / Caillou 2-й сезон — дивитись онлайн
Дивитись “Каю Мультик” онлайн, Смотреть мультфильм Мультсериал Кайю нові серії безкоштовно, Дивитись Мультик Каю другий сезон в хорошем качестве онлайн українською мовою