GPZ_1

Містер Беннет і його дружина завжди виховували дітей в кращих традиціях, як це і слід було робити за часів середньовічної Англії. Тепер, коли їх дочки стали дорослими, мати серйозно почала турбуватися про те, щоб вдало видати їх заміж. Але, схоже, це було потрібно тільки їй. Жінка постійно вишукувала молодих і не дуже чоловіків, які, на її думку, могли б стати хорошою парою для її дочок. Постійні бали і звані вечори з новими кавалерами трохи втомлювали головних героїнь фільму «Гордість і упередження і зомбі», але засмучувати маму їм не хотілося. Одного разу всю країну сколихнула жахлива новина – вчені виявили дивний вірус…Його походження неможливо пояснити, але зараженим людям більше не страшна смерть – померши, вони знову стають на ноги, перетворюючись на кровожерливих монстрів. Ця епідемія дуже швидко поширюється, і її не можна зупинити, принаймні ліки нікому невідомі. Батько дівчат приймає рішення відправити їх в монастир Шаолінь, щоб там дочки навчилися всім бойовим мистецтвам і вмінню поводитися зі зброєю. Ці вміння повинні стати невід’ємними атрибутами кожної людини, яка хоче вижити, адже вбити зомбі – це єдиний спосіб зупинити монстра.

Жанр: мелодрама, жахи, екшн
Тривалість: 01:42:47
Країна: США
Кінокомпанія: Lionsgate
Режисер: Барр Стірс
Актори: Сукі Вотергаус, Ашлі Лофтус, Доллі Веллс, Дуґлас Бут, Чарльз Денс, Лена Хедей, Метт Сміт, Джек Гьюстон, Лілі Джеймс, Сем Райлі та інші.

Гордість і упередження і зомбі / Pride and Prejudice and Zombies (2016) cкріншоти з фільму

vlcsnap-2015-04-30-15h32m47s146

vlcsnap-2015-04-30-15h32m47s146

Гордість і упередження і зомбі / Pride and Prejudice and Zombies (2016) — дивитись онлайнТакож ви можете скачати даний фільм через торрент та переглянути його в більш високій якості (BDRip розмір кадру: 720 х 320; бітрейт: 1817 кб/с)

Завантажити

Розмір: 1.45 GB


Дивитись “Гордость и предубеждение и зомби 2016″ онлайн, Смотреть фильм Гордость и предубеждение и зомби (2016) безкоштовно, Дивитись “Гордость и предубеждение и зомби” (2016) в хорошем качестве онлайн українською мовою