16101122090026074_f0_0

Технології не стоять на місці, а жага адреналіну і нових розваг все частіше підштовхує людей до необдуманих вчинків. Отже, останнім часом стала набирати популярність онлайн гра “Нерв”, яка є певним аналогом звичайної і всіма улюбленої гри “Правда або Дія”. Учасники, які вирішили взяти участь в цій грі, повинні будуть виконувати завдання, які у випадковому порядку підкидає їм система. При цьому за гравцями стежить велика група анонімних спостерігачів. З кожним новим рівнем складності виконуваних завдань сума виграшу збільшується, проте якщо гравець вирішить покинути гру або відмовитися від виконання завдання то він не тільки позбавляється виграних грошей, але і втрачає всі засоби, які від мав до гри… Лише потрапивши в таку ситуацію, обдурена жертва раптово розуміє, що тепер її життя фактично належить творцям гри, які в будь-який момент можуть просто позбутися від небажаних гравців. Саме в таку ситуацію і потрапляє одна з учасниць проекту, яка починає усвідомлювати все занадто пізно і тепер опиняється в небезпеці.

Жанр: пригоди, кримінал, трилер
Тривалість: 01:36:19
Країна: США, Гонконг
Кінокомпанія: Allison Shearmur Productions, Keep Your Head, Lionsgate
Режисер: Еріель Шульман, Генрі Джуст
Актори: Машін Ґан Келлі, Ед Сквайр, Саміра Вайлі, Марк Джон Джеффріс, Емілі Міде, Майлс Гейзер, Кіміко Ґленн, Емма Робертс, Дейв Франко та інші.

Нерв / Nerve (2016) cкріншоти з фільму

Нерв / Nerve (2016) — дивитись онлайнТакож ви можете скачати даний фільм через торрент та переглянути його в більш високій якості (BDRip, розмір кадру: 720 х 304; бітрейт: 1954 кб/с)

Завантажити

Розмір: 1.45 GB


Дивитись “Нерв 2015″ онлайн, Смотреть фильм Нерв (2016) безкоштовно, Дивитись “Нерв” (2015) в хорошем качестве онлайн українською мовою