Це була звичайна вечірка Джеймса Франко, на якій збирається велика кількість зірок естради і кіно, які всі разом в підсумку напиваються в устілку і роблять справжні веселощі! Саме на такий приємний вечір і розраховували Джей Барушель і Сет Роґен, які прямували провідати свого друга. Однак, як тільки вечірка набрала обертів, з вулиці почали доноситися якісь пекельні звуки, а будинок струсонув невеликий землетрус! Як виявилося, навколо почався тотальний апокаліпсис, саме та сама чортівня, над якою всі так багато сміялися! Метеоритні дощі, якісь ящеркоподібні тварюки і незрозумілі блакитні промені з небес, що забирають людей – все це тільки початок. Джеймс Франко разом зі своїми друзями влаштувався у себе в особняку, від гріха подалі. Як виявилося, даремно… І тепер їм зможе допомогти тільки Емма Вотсон.

Жанр: комедія, фентезі
Тривалість: 01:46:41
Країна: США
Кіностудія / кінокомпанія: Columbia Pictures, Point Grey Pictures, Mandate Pictures; мейджор – Buena Vista Sony Pictures Releasing (BVSPR)
Режисер: Еван Ґолдберґ, Сет Роґен
У ролях: Джеймс Франко, Сет Роґен, Джона Хілл, Джей Барушель, Денні МакБрайд та ін.

Це кінець (2013) cкріншоти з фільму

Це кінець 2013 — дивитись онлайн
Дивитись Це кінець (2013) онлайн, Дивитись онлайн Це кінець (2013) безкоштовно, Дивитись Це кінець (2013) без реєстрації