pribulci

Великий граф Годфруа де Монмірай і його вірний і незмінний зброєносець Жакуй не обмежилися парочкою подорожей крізь час і простір. Вони вже не раз потрапляли в майбутнє і минуле завдяки старанням старого чарівника, який мав славу сильного мага, здатного зварити зілля, що переносить будь-кого в часі. Одна біда – старий не в силах контролювати цей процес і не може сказати точно, куди ж потрапить мандрівник. Не дивлячись на подібний ризик, граф і його слуга вирішуються на чергову подорож, не замислюючись про наслідки. Зілля ж переносить їх до Франції 18-го століття, де розгортаються події, пізніше іменовані Великою Французькою революцією, які докорінно змінили історію держави… Опинившись на задвірках родового маєтку графа Годфруа, парочка «прибульців» виявляється свідками штурму палацу здичавілими від повалення влади селянами. Піддаючись загальній ейфорії вони, в свою чергу, тепер готові палити маєтки багатих землевласників і ловити заможних графів для публічного суду. Як з’ясовується далі, на чолі повстання ні хто інший, як прямий нащадок слуги Жака – його праправнук, який є повною протилежністю свого предка. Тепер-то Жакуй починає відчувати свою свободу навіть поруч з господарем, палац якого ось-ось впаде під натиском простого народу.

Жанр: комедія
Тривалість: 01:49:30
Країна: Франція
Кінокомпанія: Gaumont, Ouille Productions, Nexus Factory
Режисер: Жан-Марі Пуаре
Актори: Сільві Тестю, Марі-Анн Шазель, Франк Дюбоськ, Карін Вьяр, Крістіан Клав’є, Жан Рено та інші.

Прибульці 3: Взяття Бастилії / Les Visiteurs : La Révolution (2016) cкріншоти з фільму

Прибульці 3: Взяття Бастилії / Les Visiteurs : La Révolution (2016) — дивитись онлайнТакож ви можете скачати даний фільм через торрент та переглянути його в більш високій якості (BDRip, розмір кадру: 720 х 304; бітрейт: 1700 кб/с)

Завантажити

Розмір: 1.45 GB


Дивитись “Пришельцы 3: Взятие Бастилии 2016″ онлайн, Смотреть фильм Пришельцы 3 – Взятие Бастилии (2015) безкоштовно, Дивитись “Прибульці 3 – Взяття Бастилії” (2016) в хорошем качестве онлайн українською мовою