siliconvalley3_550

Головний герой серіалу Річард Хендрікс, який є вкрай обдарованим програмістом і працює в одній з найбільших інтернет компаній, трудитися над створенням свого власного музичного сайту. Йому вдається створити технологію стиснення музики без втрат, що не має аналогів. Хендриксу надходить відразу ж кілька привабливих пропозицій від мільярдерів із Силіконової долини: один з них пропонує купити права на продукт за 10 мільйонів доларів, а другий – вкласти в розвиток сайту 200 тисяч. Річард вибирає другий варіант, і, таким чином, стає головою багатообіцяючого стартапу, над яким він буде працювати разом із ще кількома програмістами. От тільки є одна проблемка – хлопці – хороші програмісти, але абсолютно нічого не розуміють в бізнесі …
Жанр: комедія
Тривалість: 1 серія: ~ 00:29:21 (цілком серій:8)
Країна: США
Кіностудія / кінокомпанія: HBO, 3 Arts Entertainment, Judgemental Films Inc.
Актори: Джош Бренер, Мартін Стар, Кумал Нанджані, Аманда Крю, Томас Мідледіч, Ті. Джей. Міллер та інші.
Переклад: багатоголосний закадровий

Перелік серій

1. Мінімально життєздатний продукт / Minimum Viable Product Сюжет: Річард – комп’ютерний програміст. Йому треба обирати між угодою на $ 10 мільйонів із Ґевіном Белсоном і угодою на $ 200 000 із Пітером Ґреґорі – за згоду використати його ідею про супералгоритм стиснення для того, щоб змінити світ.
2. Шапка таблиці / The Cap Table Сюжет: Річард наймає Джереда, щоб той склав бізнес-план. Головняка запрошують працювати на Ґевіна Белсона. Він дізнається, що «Хулі» поцупили алгоритм «Флейтиста» і назвали його «Нуклеусом». Тим часом Річард намагається отримати гроші від Пітера Ґреґорі.
3. Корпоративний статут / Articles of Incorporation Сюжет: У хлопців проблеми з назвою компанії. З’ясовується, що вона вже існує. Поки Річард намагається знайти рішення, Ерліх шукає нову назву в іншому вимірі своєї свідомості.
4. Фідуціарні обов’язки / Fiduciary Duties Сюжет: Річард напивається і обіцяє Ерліху зробити його членом правління, про що шкодує вже наступного ранку. В «Хулі» Головняк знайомиться зі схожими на себе людьми, які зробили кар’єру, байдикуючи. Річард намагається сформулювати концепцію «Флейтиста».
5. Попередження про ризик / Signaling Risk Сюжет: Тепер, коли «Флейтист» – офіційна назва компанії, Ерліх хоче зробити логотип. Він наймає для цього дуже несподіваного митця. Тим часом унаслідок простої помилки Річард змушений реалізовувати проект у стисліший термін.
6. Стороння допомога / Third Party Insourcing Сюжет: Річард стикається з труднощами під написання коду. Він наймає молодого хлопця Кевіна, щоб той написав код замість нього.
7. Докази концепції / Proof of Concept Сюжет: Річарду важко встигнути підготувати «Флейтиста» до «Техкранч Розриву». Ерліх дізнається, що спав з дружиною одного з суддів конкурсу.
8. Кінець до кінця. Оптимальна ефективність / Optimal Tip-To-Tip Efficiency Сюжет: «Флейтист» проходить у наступний етап «Розриву», але наражається на неприємності після презентації «Хулі». Хлопці починають дурну суперечку, а Річард намагається врятувати «Флейтиста» перед важливою презентацією.
Кремнієва Долина (Сезон 1) cкріншоти з фільму

263838

3273738

2373873838 2373873838 2373873838

Кремнієва Долина (Сезон 1) (2014) — дивитись онлайн
1-8 серії

Інші сезони: “Кремнієва Долина (Сезон 2)”

Дивитись Кремниевая долина 1 сезон (2014) онлайн, Дивитись онлайн Кремниевая долина 1 сезон (2014) онлайн безкоштовно, Смотреть Кремниевая долина 1 сезон (2014) онлайн без реєстрації