161018190446738442_f0_0

Головні героїні – три зразкові матусі. Вони зі шкіри геть лізуть, щоб їхні діти жили як в раю. Робота, дім, дозвілля, батьківські збори – нескінченний, просто нескінченний круговорот справ. Ця рутина затягує і не випускає зі своїх чіпких лап. А варто лише на секунду десь замешкатись, як десятки голосів і прискіпливих поглядів нагадають тобі про твої повсякденні цивільні і батьківські обов’язки. Та скільки можна-то? Чому тільки чоловіки знаходять в своєму графіку час для веселощів? Пора команді порядних матусь пуститися в рознос і подивитися, як це вплине на їхнє життя. Раптом вони надмірно перестараються? Фільм «Дуже погані матусі» зібрав разом цілу плеяду зірок “нульових” років, які вже зробили крок за поріг юності. Здавалося б, ще вчора Міла Куніс була юною дівчинкою, запаморочливо стріляла своїми гарними очима. А ось тепер вона цілком годиться на роль мами десятирічних дітей. Як же стрімко летить час. У компанії з нею також грають: Джада Пінкетт Сміт, Крістіна Епплгейт, Крістен Белл, Кетрін Хан.

Жанр: комедія
Тривалість: 01:40:57
Країна: США
Кінокомпанія: STX Entertainment, Huayi Brothers Media, Block Entertainment, Universal
Режисер: Скотт Мур, Джон Лукас
Актори: Девід Волтон, Кларк Дюк, Енні Мумоло, Емджей Ентоні, Джада Пінкетт Сміт, Уна Лоуренс, Кетрін Хан, Крістіна Епплґейт, Міла Куніс, Крістен Белл та інші.

Дуже погані матусі / Bad Moms (2016) cкріншоти з фільму

Дуже погані матусі / Bad Moms (2016) — дивитись онлайн



Також ви можете скачати даний фільм через торрент та переглянути його в більш високій якості (BDRip, розмір кадру: 720 х 304; бітрейт: 1855 кб/с)

Завантажити

Розмір: 1.45 GB


Дивитись “Очень плохие мамочки 2015″ онлайн, Смотреть фильм Очень плохие мамочки (2016) безкоштовно, Дивитись “Дуже погані мами” (2015) в хорошем качестве онлайн українською мовою