risen_550

У 33 році нашої ери відбулося справжнє диво, яке поклало початок поширенню однієї з найбільших релігій по всьому світу. Розіп’ятий на хресті месія повстав з мертвих і залишає свою гробницю, що змушує тисячі людей повірити в справжнє диво і відмовитися від своїх язичницьких богів. Саме цей факт турбує головного прокуратора Понтія Пілата, який власними руками відправив Христа на Голгофу. Аби не допустити віри в прихід нового месії і можливість чудесного воскресіння, він відправляє в місто свого кращого центуріона, який не раз доводив свою силу і відданість в боях. Головним завданням центуріона є пошук тих, хто наважився розпускати чутки і складати легенди про повернення Христа…Він з’ясовує, що учні месії вже почали залишати місто, щоб проповідувати його вчення і рознести по всіх окраїнах звістку про диво. До всього іншого, воїн з’ясовує, що разом з тілом розіп’ятого зникла і плащаниця, якою воно було покрите. Незабаром з’ясовується, що її забрав один з учнів Христа, як доказ повстання з мертвих його вчителя. Воїн розуміє, що їх віру і плани неможливо зламати, через що продовжує просто стежити за ними, щоб з’ясувати правду і зрозуміти, що чутки про Христа не є вигадкою.

Жанр: драма, пригодницький, містика
Тривалість: 01:47:38
Країна: США
Кінокомпанія: Liddell Entertainment, Patrick Aiello Productions, Affirm Films, Columbia Pictures
Режисер: Кевін Рейнольдс
Актори: Стюарт Скудамор, Енді Гетергуд, Антоніо Хіль-Мартінес, Річард Етуілл, Кліфф Кертіс, Марія Ботто, Луїс Кальєха, Джозеф Файнс, Том Фелтон, Пітер Ферт та інші.

Воскресіння / Risen (2016) cкріншоти з фільму

vlcsnap-2015-04-30-15h32m47s146

Воскресіння / Risen (2016) — дивитись онлайнТакож ви можете скачати даний фільм через торрент та переглянути його в більш високій якості (BDRip, розмір кадру: 720 х 304; бітрейт: 1733 кб/с)

Завантажити

Розмір: 1.37 GB


Дивитись “Воскресіння Христа 2015″ онлайн, Смотреть фильм Воскресіння Христа (2016) безкоштовно, Дивитись “Восставший” (2016) в хорошем качестве онлайн українською мовою