trumbo_550

Вступ до лав комуністичної партії на початку сорокових років минулого століття в Сполучених штатах було вельми авантюрною і небезпечною ідеєю для кожного американця. Однак, не дивлячись на всі ризики, піддавшись бажанню дізнатися щось нове і незвичайне, талановитий голлівудський сценарист Далтон Трамбо вирішується на цей крок, який в подальшому виявляється доленосним і в корені міняє його життя. Вже через пару років країну охоплюють досить гучні політичні скандали, а лідери комуністичного руху виявляються посадженими за ґрати або оголошеними в розшук. Виступаючи свідком у одній резонансній справі проти комуністів, Трамбо вирішує проявити свій героїзм і твердість духу, відмовляючись свідчити проти своїх ідейних товаришів…Ця помилка коштувала йому кар’єри – опинившись в чорному списку Голлівуду, що складається з десяти імен кінодіячів – таких же прихильників неугодних уряду поглядів – Далтон розуміє, що тепер двері в кіноіндустрію перед ним назавжди закриті. До того ж, його чекає рік ув’язнення в тюрмі, після виходу з якої він зустрінеться один на один з проблемами нового життям. Друзі та колеги по цеху відвернулися від нього, а кінокомпанії більше не бажають співпрацювати зі сценаристом, який заплямував свою репутацію. Тепер йому доведеться писати свої твори, прикриваючись різними псевдонімами і мріючи про повернення колишньої слави.

Жанр: біографічний, драма
Тривалість: 02:04:40
Країна: США
Кінокомпанія: Groundswell Productions, ShivHans Pictures
Режисер: Джей Роуч
Актори: Адевале Акіноє-Аґбаже, Дін О’Ґорман, Майкл Стулбарґ, Алан Т’юдік, Ель Фаннінґ, Джон Ґудмен, Гелен Міррен, Луіс Сі Кей, Браян Кренстон, Даян Лейн та інші.

Трамбо / Trumbo (2015) cкріншоти з фільму

vlcsnap-2015-04-30-15h32m47s146

Трамбо / Trumbo (2015) — дивитись онлайнТакож ви можете скачати даний фільм через торрент та переглянути його в більш високій якості (BDRip, розмір кадру: 704×384; бітрейт: 1464 кб/с)

Завантажити

Розмір: 1.45 GB


Дивитись “Трамбо 2015″ онлайн, Смотреть фильм Трамбо (2015) безкоштовно, Дивитись “Трамбо” (2015) в хорошем качестве онлайн українською мовою