У Білла Бартренда несподівано помирає дружина, Саллі, і він залишився один з дітьми. Охоплений горем, він запрошує до них няню, Мішель, і вона допомагає Біллу не тільки доглядати за дітьми, але і подолати скорботу трагічної втрати. Але через деякий час Білл робить спроби спокусити молоду гарненьку Мішель. Спочатку вона не надає цьому значення, але незабаром за деякими ознаками починає підозрювати, що Саллі не наклала на себе руки, а була вбита. Але яку роль в цій історії грав Білл? І що довелося пережити Саллі перед її передчасною смертю?
 

 

Жанр: драма, трилер
Тривалість: 01:31:51
Країна: США
Кіностудія / кінокомпанія: Hearst Entertainment Productions, Richard Maynard Productions
Режисер: Девід Бертон Морріс (David Burton Morris)
У ролях: Стівен Коллінз (Stephen Collins), Кері Рассел (Keri Russell), Філіс Рашад (Phylicia Rashad), Тобін Белл (Tobin Bell), Джон Д’акино (John D’Aquino), Лінда Келслі (Linda Kelsey), Аріан Варінг Еш (Arian Waring Ash), Роджер Флойд (Roger Floyd), Адам Кросбі (Adam Crosby), Крісті Хортон (Kristie Horton), Тревіс Робертсон (Travis Robertson), Боб Ройтблат (Bob Roitblat)

Спокушення няньки (1996) cкріншоти з фільму

Спокушення няньки 1996— дивитись онлайн
Дивитись Спокушення няньки (1996) онлайн, Дивитись онлайн Спокушення няньки (1996) безкоштовно, Дивитись Спокушення няньки (1996) без реєстрації