16091818451267874_f0_0

Світ майбутнього, в якому живе Сайлас, зовсім не схожий на наш. Тут давно забули, що таке почуття, внутрішні душевні переживання, мрії, депресії, страхи і навіть любов. Все це виявилося під забороною, а люди звикли проживати свій день одноманітно, за чітко заданим розкладом, не замислюючись про ті маленькі радощі, які можуть очікувати на них за порогом їх кімнати. Суспільство, зване Колективом, стежить за тим, щоб всі залишалися рівними і жили в однакових умовах – тут немає бідних і багатих, нещасних і щасливих, немає гвалтівників і їх жертв. Однак навіть такий уклад життя може бути порушений – над суспільством нависає нова загроза в особі захворювання під назвою ССС, що розшифровується як синдром суспільної свідомості… Заражені люди здатні відчувати, переживати і навіть любити, але їх тут же розшукує поліція і позбавляється від них. Раптово Сайлас усвідомлює, що сам почав відчувати подібні почуття до однієї зі своїх сусідок і тепер вони повинні ховатися від Колективу, щоб не втратити одне одного назавжди.

Жанр: драма, фантастика
Тривалість: 01:42:13
Країна: США
Кінокомпанія: Scott Free Productions
Режисер: Дрейк Дорімус
Актори: Тобі Хасс, Аврора Періньо, Ребекка Хезлвуд, Скотт Лоуренс, Джекі Уівер, Кейт Лін Шейл, Гай Пірс, Бел Паулі, Крістен Стюарт, Ніколас Холт та інші.

Рівні / Equals (2015) cкріншоти з фільму

Рівні / Equals (2015) — дивитись онлайнТакож ви можете скачати даний фільм через торрент та переглянути його в більш високій якості (BDRip, розмір кадру: 720 х 384; бітрейт: 1710 кб/с)

Завантажити

Розмір: 1.36 GB


Дивитись “Равные 2016″ онлайн, Смотреть фильм Равные (2015) безкоштовно, Дивитись “Рівні” (2016) в хорошем качестве онлайн українською мовою