love-and-friendship_550

Життя Сьюзен Вернон далеко не так чудове, як могло б здатися на перший погляд. Ще зовсім недавно вона була забезпеченою і шанованою леді, яка часто проводила вільний час у колі найбільш шанованих представників міської еліти. Однак тепер вона вдова, якій доводиться з кожним днем ​​справлятися з фінансовими труднощами, що раптово навалилися на неї. Так, незабаром після смерті чоловіка його родове помістя йде з молотка за борги і тепер Сюзен змушена швидко приймати рішення щодо переїзду. Леді Вернон вирішує відправитися в маєток родичів свого померлого чоловіка, де її приїзду ніхто не зрадів. До того ж, вдова привезла з собою і свою юну дочку, для якої тепер прагне відшукати молодого і багатого жениха, який зуміє в майбутньому повністю забезпечувати дівчину… Так Сьюзен і проводить більшість вільного часу – в пошуках гідних юнаків і організації побачень своєї дочки. Непомітно для себе вона відшукує і собі чоловіка, який тут же закохався в неї. Однак, сер Реджинальд виявився одруженим чоловіком і тепер Сьюзен здобула погану славу в пристойному суспільстві. Її цураються навіть родичі і єдина, хто продовжує спілкуватися з вдовою – Алісія Джонсон, якій раз у раз погрожує чоловік, який не хоче, щоб його дружина водилася з такою жінкою як Сьюзен.

Жанр: драма, мелодрама, комедія
Тривалість: 01:33:19
Країна: США, Велика Британія
Кінокомпанія: Revolver Films, Westerly Films, Chic Films, Protagonist Pictures, Centre National de la Cinématographie et de l’Image An imée, Blinder Films
Режисер: Уіт Стіллман
Актори: Софи Радермахер, Хлоя Севіньї, Дженн Мюррей, Лохлейнн О’Меарайн, Морфидд Кларк, Том Беннетт, Кейт Бекінсейл та інші.

Любов і дружба / Love & Friendship (2016) cкріншоти з фільму

Любов і дружба / Love & Friendship (2016) — дивитись онлайнТакож ви можете скачати даний фільм через торрент та переглянути його в більш високій якості (BDRip, розмір кадру: 720 х 384; бітрейт: 1775 кб/с)

Завантажити

Розмір: 1.45 GB


Дивитись “Любовь и дружба 2016″ онлайн, Смотреть фильм Любовь и дружба (2016) безкоштовно, Дивитись “Любов і дружба” (2015) в хорошем качестве онлайн українською мовою