Дія фільму починається в 1280 році в Шотландії. Це історія легендарного національного героя Уїльяма Уолласа, що присвятив себе боротьбі з англійцями при королеві Едварді Довгоногому.

Він рано втратив батька, загиблого від рук англійців, і його забрав до себе дядько Оргайл, який дав йому хорошу освіту в Європі. На батьківщину Уїльям повертається вже дорослою людиною, що мріє завести сім’ю і жити мирним життям.

Якщо воїн утрачає батьківщину, і в нього на очах убивають його кохану, йому залишається тільки одне – помста. Якщо ж він наодинці починає війну з цілою державою, він стає легендою…

Жанр: драма, історичний
Країна: США
Кіностудія / кінокомпанія: 20th century Fox, Icon Entertainment International
Режисер: Мел Ґібсон (Mel Gibson)
Актори: Мел Ґібсон (Mel Gibson), Софі Марсо (Sophie Marceau), Патрік МакГуен (Patrick McGoohan), Енгус Макфадьен (Angus Macfadyen), Брендан Глісон (Brendan Gleeson), Катрін Маккормак (Catherine McCormack), Брайан Кокс (Brian Cox), Джерард МакСорлі (Gerard McSorley), Мартін Мерфі (Martin Murphy), Томмі Фленаган (Tommy Flanagan), Джон Мартаґ (John Murtagh), Джеймс Робінсон (James Robinson), Шон Лоулор (Sean Lawlor), Сенді Нельсон (Sandy Nelson)

Хоробре серце 1995 — дивитись онлайн