Волт Ковальські — ветеран Корейської війни, самотня стара людина з твердими принципами, в якої після смерті дружини не залишилось нічого в цьому світі, окрім будинку, гвинтівки, з якою Волт пройшов усю війну, та автомобіля. У той самий час довкола оселі Волта все більше і більше будинків скуповуються азіатами, які втікають від комуністичної влади, і квартал починає перетворюватись на такий собі «чайнатаун» — з молодіжними бандами, наркотиками, грабіжництвом та ґвалтуваннями. Якось увечері він ловить сина своїх нових сусідів на місці злочину — той намагався вкрасти у Волта основний скарб його життя: класичний седан Ford Gran Torino 1972 року випуску. Звісно, це не робить почуття Волта до азіатів більш теплими.

Але дуже швидко з’ясовується, що хлопця просто примусила до злочину одна з місцевих банд, яка тепер переслідує його за небажання стати такими, як вони — і тоді Волт стає на його захист і намагається допомогти юному китайцю посісти гідне місце в американському житті.

Режисер: Клінт Іствуд
У ролях: Клінт Іствуд (Clint Eastwood), Крістофер Керлі (Christopher Carley), Бі Вонґ (Bee Vang), Ені Гер (Ahney Her), Браян Гейлі (Brian Haley) та ін.

Перекладено та озвучено студією «Омікрон» (http://toloka.hurtom.com/viewtopic.php?t=32608)

Гран Торіно 2008 — дивитись онлайн