hologram_poster2

Ніхто не знає, куди нас може закинути доля, проте часом варто підкоритися їй і спробувати зловити свою удачу за хвіст – хто знає, може, таким чином нам випадає квиток у щасливе майбутнє. Саме так звик міркувати бізнесмен Алан Клей, який в одну мить втратив все, що приносило йому справжню радість в житті – його бізнес став валитися на очах, кохана дружина стала все більше і більше віддалятися, а рахунки за навчання єдиної дочки стали жахати колись заможного чоловіка. Що робити, коли у тебе забирають все? Хапатися за кожну можливість і боротися за своє щастя. Якраз з такими думками Алан і відправляється в Саудівську Аравію, де він збирається здійснити воістину відчайдушний план – зустрітися з самим королем, щоб продати йому новинку IT-технологій і отримати величезний гонорар, який забезпечить безбідне життя йому та його родині…Однак плани руйнуються, як тільки Клей прибуває в країну – короля тут не бачили понад рік, і ніхто не знає, коли ж з’явиться монарх, якому Алан так прагне представити систему голографічної трансляції. Тепер він надовго застряг в чужій країні, яка здається йому абсолютно дикою і незвіданою. Поступово впертий американець починає все ближче знайомитися зі звичаями і правилами життя в новому суспільстві і пройматися симпатією до нього. Що ж буде робити чоловік, коли усвідомить, що у нього назавжди пропало бажання повертатися до себе в Штати і чи зможе він дочекатися доленосної зустрічі з королем?

Жанр: драма, комедія
Тривалість: 01:33:45
Країна: Франція, Німеччина, США, Велика Британія
Кінокомпанія: Playtone, Primeridian Entertainment, Fábrica de Cine, Kasbah-Film Tanger, X-Filme Creative Pool, 22h22
Режисер: Том Тиквер
Актори: Джейм Перрі, Льюїс Райнер, Джихад Абду, Рольф Саксон, Сідс Бабетт Кнудсен, Трейсі Феіреуей, Том Скеррітт, Даффер Лабідін, Том Генкс, Александр Блек, Саріта Ходхарі та інші.

Голограма для короля / A Hologram for the King (2016) cкріншоти з фільму

vlcsnap-2015-04-30-15h32m47s146

Голограма для короля / A Hologram for the King (2016) — дивитись онлайнТакож ви можете скачати даний фільм через торрент та переглянути його в більш високій якості (1080p, розмір кадру: 1920 х 804; бітрейт: 4387 кб/с)

Завантажити

Розмір: 1.37 GB


Дивитись “Голограмма для короля 2015″ онлайн, Смотреть фильм Голограмма для короля (2016) безкоштовно, Дивитись “Голограмма для короля” (2016) в хорошем качестве онлайн українською мовою