16101921343867874_f0_0

Франція на початку ХХ-го століття “притихла” в очікуванні чогось жахливого і страшного, як і весь світ напередодні Другої світової війни. Саме тут і починається розповідь, пов’язана з життям і дитинством одного незвичайного хлопчака, якому в майбутньому судилося стати страшним лідером, який зумів підкорити багатьох і принести біль і страждання мільйонам. Малюк росте в забезпеченому сімействі вихідців зі Сполучених Штатів, яке ніколи і ні в чому собі не відмовляє. Голова сімейства займає високу посаду в уряді, а також бере активну участь у підписанні відомого Версальського мирного договору… Тим часом сім’я звертає увагу, що поведінка хлопця починає змінюватися і незабаром він раз по раз шокує всіх оточуючих. Поступово він починає все більше і більше цікавитися тим, що відбувається навколо – найбільше його приваблюють розповіді про війну і кровопролитні бойові дії, які так часто струшують всю Європу. Ці захоплення не проходять безслідно, і незабаром хлопчик дізнається про таке явище як фашизм, що не може не позначитися на його роздумах і майбутньому.

Жанр: драма, жахи, детектив
Тривалість: 01:50:56
Країна: Велика Британія, Франція, Бельгія
Кінокомпанія: Bow and Arrow Entertainment, Bron Capital Partners, FilmTeam
Режисер: Брейді Корбет
Актори: Ребекка Дайан, Скотт Ал, Стейсі Мартін, Софі Кертіс, Береніс Бежо, Ліам Каннінгем, Роберт Паттінсон та інші.

Рівні / Equals (2015) cкріншоти з фільму

Рівні / Equals (2015) — дивитись онлайнТакож ви можете скачати даний фільм через торрент та переглянути його в більш високій якості (WEBDLRip, розмір кадру: 720 х 400; бітрейт: 1489 кб/с)

Завантажити

Розмір: 1.46 GB


Дивитись “Детство лидера 2015″ онлайн, Смотреть фильм Детство лидера (2015) безкоштовно, Дивитись “Дитинство лідера” (2014) в хорошем качестве онлайн українською мовою