the-accountant_550

Дитинство Крістіана Вульфа було неймовірно важким, адже ще з ранніх років він почав разюче відрізнятися від своїх однолітків – як з’ясували лікарі, причиною його дивної поведінки став неврологічний розлад, завдяки якому дитина ставала тихою і замкнутою, не здатною на контакт з оточуючими. Через те, що всі його однокласники постійно намагалися принизити хлопця, а деякі родичі і зовсім не хотіли знати хлопчика, він повністю вдарився в те, що виходило у нього найкраще – математичні розрахунки. Як виявилося, дитина була обдарованою неймовірним талантом і здібностями до аналітичного мислення і з часом Крістіан став справжнім генієм своєї справи. Тепер Крістіан Вульф неперевершений фінансовий аналітик, здатний прорахувати рух курсу валюти і зміни ринку в рази швидше своїх колег по цеху. Однак працює він не на звичайні корпорації, а на справжні злочинні синдикати… Саме тому тепер за ним уважно стежить відділ по боротьбі зі злочинністю Міністерства Фінансів на чолі з Реєм Кінгом, який бажає зловити невловимого генія. Але Вульф не такий простий, як міг здатися співробітникам міністерства – він ретельно знищує свої сліди, а незабаром і зовсім вирішує кинути пил в очі своїм переслідувачам і влаштовується на роботу в звичайну компанію. Але все не так просто, як здається на перший погляд – тепер перед ним стоїть завдання відшукати зниклі два мільйони, що належать корпорації і повернути їх.

Жанр: екшн, кримінальний, драма
Тривалість: 02:07:55
Країна: США
Кінокомпанія: Warner Bros., Electric City Entertainment, RatPac-Dune Entertainment
Режисер: Ґевін О’Коннор
Актори: Енді Умберґер, Елісон Райт, Джон Літґоу, Джин Смарт, Джеффрі Тембор, Синтія Адда-Робінсон, Дж.К. Сіммонс, Джон Бернтал, Бен Аффлек, Анна Кендрік та інші.

Дракон Піта / Pete's Dragon (2016) - cкріншоти з фільму

Дракон Піта / Pete’s Dragon (2016) — дивитись онлайнТакож ви можете скачати даний фільм через торрент та переглянути його в більш високій якості (BDRip, розмір кадру: 720×304; бітрейт: 1849 кб/с)

Завантажити

Розмір: 2.18 GB


Дивитись “Бухгалтер 2015″ онлайн, Смотреть фильм Расплата (2016) безкоштовно, Дивитись “Аудитор” (2016) в хорошем качестве онлайн українською мовою