Разом з Валміком Тапаром ми вирушимо незабутню подорож до Індії. Ми відвідаємо ліс Гір (північно-західне узбережжя) – останнє в світі місце проживання азіатських левів. Протягом 2000 років леви жили на одній території з людьми. Здається неймовірним, але азіатські леви терпляче і спокійно ставляться до людей. Можна сидіти на землі чи йти і лев не чіпатиме людини.
Ми звичайно ж побачимо символ природи індійського субконтиненту – тигра. Але не тільки тигри населяють цей великий субконтинент. Тут без праці могла б поміститися вся Європа. Адже відстань зі сходу на захід Індії не менше, ніж від Лондона до Стамбула.

З вологих лісів серця Індії ми вирушимо на захід до посушливих пустель Гуджарат і Раджастан. Випалені солцем луки трясуть від копит винторогих антилоп. Соляні озера відображають грім копит уланів.
З гарячої пустелі ми вирушимо на північ у холодні й пустельні Гімалаї. Можна подумати, що в крижаних обіймах цих вершин немає життя, але це не так. Ми пролетимо над ланцюгом цих гір разом з бороданів-ягнятник. У крижаних фортецях можна зустріти гірських козлів і тар, гімалайського Улара і вічного символу засніжених гір – сніжить барса.
Тут у горах беруть початок великі ріки Індії. Ми проследуем за Гангом від льодовиків до моря. По священним водам плавають величезна кількість риби. У покритих соковитою рослинністю берегах річок можна побачити різноманітних представників фауни. І серед них одного з найбільших і величних – слона. найбільші тигри переслідують носорогів, диких буйволів і барасінгів.

Жанр: документальний
Тривалість: 1 серія: ~ 49:00 (цілком серій: 6
Країна: Великобританія
Кіностудія / кінокомпанія: BBC
Режисер: Валмік Тапар / Valmik Thapar
У ролях: Валмік Тапар / Valmik Thapar
Перелік серій:

– 01. Територія тигра / The Tigers Domain
– 02. Священі води / Sacred Waters
– 03. Невідомі моря / Unknown Seas
– 04. Пустельне царство / Desert Kingdom
– 05. Гори богів / Mountains of the Gods
– 06. Мусонні ліси / Monsoon Forests

Невідома Індія (1997) cкріншоти з фільму

Невідома Індія 1997 — дивитись онлайн


Дивитись Невідома Індія (1997) онлайн, Дивитись онлайн Невідома Індія (1997) безкоштовно, Дивитись Невідома Індія (1997) без реєстрації