В 1972 році була створена шкала вимірювань контактів з інопланетянами. Побачити НЛО – це контакт першого ступеня (перший вид). За наявності зібраних доказів – контакт другого ступеня (другий вид). Якщо відбувся близький контакт з інопланетянами – це третій вид. Четвертий вид – викрадення.

Сучасна Аляска, де щорічно таємничим чином, починаючи з 1960-х років велика кількість людей оголошуються зниклими без вісті. Незважаючи на численні розслідування ФБР в цьому регіоні, правда так ніколи і не була відкрита. Психолог доктор Ебіґейл Тайлер почала записувати сеанси з травмованими пацієнтами. Мимоволі вона виявила деякі з найбільш тривожних серед коли-небудь задокументованих свідчень викрадення інопланетянами.

Четвертий вид викриває жахливі одкровення кількох свідків викрадень. У їхніх розповідях про відвідування інопланетних істот точно збігаються багато деталей, які досліджуються протягом усього фільму.

Жанр: жахи, фантастика, трилер, детектив
Тривалість: 01:38:00
Країна: США
Кіностудія / кінокомпанія: Universal Pictures
Режисер: Олатунде Осунсанмі
У ролях: Міла Йововіч, Еліас Котеас, Вілл Петтон, Ензо Сіленті, Корі Джонсон, Хакім Кае-Казім, Аліша Сітон, Дафна Александр, Мія МакКенна-Брюс, Тайн Рафаелі та ін.

Четвертий вид (2009) cкріншоти з фільму

Четвертий вид 2009 — дивитись онлайн
Дивитись Четвертий вид (2009) онлайн, Дивитись онлайн Четвертий вид (2009) безкоштовно, Дивитись Четвертий вид (2009) без реєстрації