Поліцейська комедія, створена за однойменним американським серіалом “21 Jump Street”. В Україні назву перевели як “Мачо і ботан” дивитись онлайн, очевидно, щоб воно відразу говорило саме за себе і була б зрозуміла категорія комедії – все ж це більше молодіжна комедія. Отже, двоє новоспечених поліцейських закінчили академію, і жадають пригод. Щоб смішніше було: один з них сильний, але дурний (як зміг закінчити академію?!) Інший розумний, але статура далеко не спортивне (чому його взагалі взяли в академію?!). Колеги цих невдалих напарників м’яко кажучи незадоволені тим, що завдяки їм, проблеми не вирішуються, а їх стає ще більше! І ось одного разу, начальник відправляє Мачо і Ботана під прикриттям в середню школу, їм потрібно з’ясувати, що за банда з’явилася в цих стінах і торгують наркотиками.

Начальник вважав, що ці ідіоти не будуть виділятися особливо з маси загального ідіотизму підлітків, але він помилявся … Вони дуже явно виділялися, так як у них були застарілі уявлення про смаки підлітків … Ну що ж, довелося вписуватися в культуру молоді.

Жанр: бойовик, комедія
Тривалість: 01:43:09
Країна: США
Кіностудія / кінокомпанія: Warner Bros. Pictures
Режисер: Філ Лорд, Кріс Міллер
У ролях: Джона Хілл, Чаннінг Татум, Айс Кьюб, Джонні Депп, Джейк М. Джонсон, Дейв Франко, Еллі Кемпер, Брі Ларсон, Джонні Сіммонс, Роб Ріггл та ін.

Мачо і Ботан (2012) cкріншоти з фільму

Мачо і Ботан 2012 — дивитись онлайн
Дивитись Мачо і Ботан (2012) онлайн, Дивитись онлайн Мачо і Ботан (2012) безкоштовно, Дивитись Мачо і Ботан (2012) без реэстрації