160529141157124631_f0_0

Світ майбутнього вельми незвичайний і досить непередбачуваний. У секретній наукової лабораторії, яка розташувалася в небі над Москвою, проводяться неймовірні секретні дослідження зі створення справжніх людей-кіборгів, наділених особливими здібностями і силою. Одна із співробітників науково-дослідного центру на ім’я Естель ось уже кілька місяців займається розробкою нового людиноподібного кіборга, якого сама ж назвала Генрі. Сам Генрі, прийшовши до тями в лабораторії, не знає про себе нічого і все, що зберігається в його спогадах прямо пов’язане з любов’ю до його творця Естель, з якою в нього його зав’язуються пристрасні і романтичні відносини…Сама дівчина також безтями від любові до свого проекту, адже він в точності схожий на її покійного коханого, зовнішність якого вона і намагалася відтворити. Але їх відносинам не судилося відродитися, адже раптово Естель викрадає поганець на ім’я Акан. Тепер між Генрі і дівчиною стоїть небезпечна і повністю укомплектована армія, що підкоряється тільки Акану. Щоб врятувати свою любов, кіборгу доведеться в прискореному режимі освоювати всі свої можливості і функції, щоб, врешті-решт, знищити супротивників, повернути свою дівчину і помститися викрадачеві.

Жанр: бойовик, фантастика
Тривалість: 01:36:46
Країна: США, Московія
Кінокомпанія: Bazelevs Production, Versus Pictures
Режисер: Ілля Найшуллер
Актори: Паліна Філаненка, Канстантін Хабєнскій, Александр Паль, Равшана Куркова, Андрєй Дємєньтьєв, Сєрьґєй Шнурав, Гейлі Беннетт, Кіріл Сєрєбрєннікав, Шарлто Коплі, Данііл Казловскій та інші.

Хардкор / Hardcore Henry (2015) cкріншоти з фільму

vlcsnap-2015-04-30-15h32m47s146

Хардкор / Hardcore Henry (2015) — дивитись онлайнТакож ви можете скачати даний фільм через торрент та переглянути його в більш високій якості (720p, розмір кадру: 1280 х 720; бітрейт: 4107 кб/с)

Завантажити

Розмір: 3.03 GB


Дивитись “Хардкор 2015″ онлайн, Смотреть фильм Хардкор (2015) безкоштовно, Дивитись “Хардкор” (2015) в хорошем качестве онлайн українською мовою